Nabízíme

 

Intenzivní kurz pro profesionály (PROFI) – 1/2 online

Děkujeme za Váš zájem o kurz EEG Biofeedback pro profesionály. Kurz PROFI je otevřen pro psychology, lékaře, pedagogy, SZŠ a sociální pracovníky. Zájemci jiných oborů se mohou zúčastnit po domluvě.

Náš model vzdělání splňuje standardy mezinárodních odborných společností a institutů pro EEG BFB (AAPB, BCIA). Kurzy absolvovalo již více než 550 odborníků. Kurzisté obdrží manuál terapeutických protokolů k provádění metody, odbornou učebnici, odborné a propagační materiály. Absolventi pak obdrží certifikát o absolvování kurzu a kvalifikaci pro práci s metodou. Nákup originálního BF přístroje a software pro Vás zařídíme u výrobce.

Kurz pro profesionály koncipujeme v nízkém počtu kurzistů, abychom zajistili individuální přístup a efektivní postup.

PROFI kurz trvá 4 dny + bonusový 5. den, který je dobrovolný s časovým odstupem po získání vlastní praxe. Pro detailní program kurzu a aktuální volné termíny nás prosím kontaktujte na e-mailu kurzy@biofeedback.cz.

Kurz probíhá ve 2 blocích. První blok (2 dny) se skládá z teoretické výuky a je proveden online. Druhý blok (2 dny) se skládá z praktické části a je proveden osobně v místě institutu Biofeedback zpravidla o víkendu. Při účasti 2 a více účastníků z 1 instituce lze harmonogram uzpůsobit požadavkům účastníků. Například lze rozložit online lekce do více dní.

Kurz PROFI je možné absolvovat samostatně jako plnohodnotné vzdělání pro profesionální práci s přístrojem. Jako alternativa je možné nejprve absolvovat kurz HOME a poté kurz PROFI za celkovou cenu kurzu PROFI.

Hlavním lektorem našeho kurzu je Msc. Jakub Jílek, garantem kurzu je PhDr. Jiří Tyl, který je v České republice průkopníkem metody.Kurzy probíhají v našich prostorách ordinace na adrese Nikoly Tesly 6, Dejvice – Praha 6.

Celková cena je 19.500 Kč za osobu včetně DPH.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, abychom pro Vás rezervovali místo a odpověděli na všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na spolupráci,

Váš tým PROFI kurzů

 

Intenzivní kurz pro domácí použití (HOME) – 1/2 online

Děkujeme za Váš zájem o náš kurz EEG Biofeedback HOME.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí dojíždět na tréninková sezení a zároveň chtějí využít účinků této metody. Pro odstranění závažnějších obtíží díky častému tréninku je tento kurz zároveň úsporou pro rozpočet klientů. Po absolvování HOME kurzu a obdržení certifikátu můžete zlepšovat stav svých blízkých z pohodlí domova. Nákup originálního BF přístroje a software pro Vás zařídíme u výrobce.

Tento kurz trvá 2 dny. Kurzy se konají vždy o víkendu, obvykle v sobotu. První blok (1 den) se skládá z teoretické výuky a je proveden online. Druhý blok (1 den) se skládá z praktické části a je proveden osobně v místě institutu Biofeedback zpravidla o víkendu.

Po absolvování kurzu je možné domluvit supervizi tréninku na dálku pod dohledem lektora kurzu.

HOME kurz organizujeme v nízkém počtu stážistů, abychom zajistili individuální přístup a efektivní postup. Přítomnost budoucí trénované osoby na kurzu nevyžadujeme. Pro detailní program kurzu a aktuální volné termíny nás prosím kontaktujte na e-mailu kurzy@biofeedback.cz.

Po absolvování kurzu HOME je možné zúčastnit se kurzu PROFI se slevou 9500 Kč, respektive doplnit si 2 dny vzdělání a získat certifikát a povolení pro profesionální práci s přístrojem.

Garantem kurzu je PhDr. Jiří Tyl, který je v České republice průkopníkem metody. Hlavním lektorem našeho kurzu je Msc. Jakub Jílek. Kurzy probíhají v našich prostorách ordinace na adrese Nikoly Tesly 6, Dejvice – Praha 6.

Celková cena je 9.500 Kč za osobu včetně DPH.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, abychom pro Vás rezervovali místo a odpověděli na všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na spolupráci,

Váš tým HOME kurzů

MÍSTO KONÁNÍ KURZŮ:
Nikoly Tesly 6, Praha 6

 

 

Reference od účastníků kurzů:

Reference 1:

EEG Biofeedback metoda je skvělou podpůrnou variantou pro žáky s různým typem obtíží od SPU, epilepsii až po ADHD, deprese až úzkostné stavy. Průběh odborného a teoretického školení probíhal v přátelském až rodinném prostředí. Nejprve jsme se věnovali teoretickým základům, které jsme propojovali s praktickým nácvikem. Což bylo úžasné si ihned prakticky vyzkoušet, to, co nám bylo teoreticky vysvětleno. Všechny naše dotazy byly ihned zodpovězeny a spolupráce byla na profesionální úrovni. V rámci školení jsme také dostali dostatečné množství materiálů, ze kterých dodnes čerpám.

Jsem velice ráda, že jsem mohla tímto kurzem projít pod vedením velice váženého pana Dr. Tyla a pana MSc. Jakuba Jílka. Biofeedback využívám každý den pro naše žáky ze 4. ZŠ v Jirkově (Městské gymnázium a Základní škola Jirkov). Biofeedback bych doporučila každému, kdo se chce této podpůrné metodě věnovat a více si obohatit svoji pedagogickou praxi. Jako speciálnímu pedagogovi a ergoterapeutovi se mi tato metoda velice líbí a žáci odcházejí z terapie uvolnění a spokojení. Ačkoliv je tato metoda v ČR vnímána velice skepticky, určitě bych jí doporučila jako doplňující terapii každému, kdo má i sebemenší problém např. s usínáním apod. Při terapii se příjemně zrelaxujete a odcházíte z ní s příjemným pocitem. Co více si mohu jako pedagog přát.

Mgr. Bc. Michaela Kostelejová, speciální pedagog

 

Reference 2:

„Intenzivní kurz pro profesionály je opravdu intenzivní. V kurzu se dozvíte hodně teoretických informací, které si ale paralelně ihned zkoušíte v praxi. Díky malému počtu kurzistů se dostane odpovědi na všechny vaše otázky (a že jich budete mít hodně). S lektory byla dobrá domluva, poctivě odpovídali na naše otázky a snažili se v rámci možností přizpůsobit kurz našim potřebám. S lektory jsme nadále v kontaktu, posílají nám rozšiřující materiály a informace. Mohu se na ně i nadále obracet s různými dotazy a velmi oceňuji i možnosti supervizí, které budou z počátku mého fungování s neurofeedbackem potřeba. Bez kurzu si upřímně neumím představit, že bych porozuměla tomu, jak s přístrojem správně pracovat a hlavně, jak správně vyhodnotit parametry, které z přístroje během práce dostáváte.“
Mgr. Lenka Ježíková, psycholog ve zdravotnictví