Nabízíme

 

Intenzivní kurz pro profesionály (PROFI) – částečně nebo zcela online

Děkujeme za Váš zájem o kurz EEG Biofeedback pro profesionály. Kurz PROFI je otevřen pro psychology, lékaře, pedagogy, SZŠ a sociální pracovníky. Zájemci jiných oborů se mohou zúčastnit po domluvě.

Náš model vzdělání splňuje standardy mezinárodních odborných společností a institutů pro EEG BFB (AAPB, BCIA). Kurzy absolvovalo již více než 600 odborníků. Kurzisté obdrží manuál terapeutických protokolů k provádění metody a odborné materiály. Absolventi posléze získají certifikát o absolvování kurzu, který je kvalifikuje pro práci s metodou. Kurz pro profesionály koncipujeme v nízkém počtu kurzistů, abychom zajistili individuální přístup a efektivní postup.

PROFI kurz trvá 4 dny (+ 4h supervize) a probíhá ve 3 částech:

První, teoretická část (2 dny), se skládá z přednášek a je provedena online. Teoretickou část kurzu můžete absolvovat kdykoliv vlastním tempem pomocí online záznamů přednášek. Ty Vám zpřístupníme okamžitě po rezervaci místa na praktické části kurzu.

Druhá, praktická část (2 dny), je provedena osobně v místě institutu Biofeedback, zpravidla o víkendu. Nově nabízíme jako alternativu absolvovat praktickou část online z pohodlí domova (v případě dostatečného počtu zájemců). Podmínkou je mít již zakoupený nebo zapůjčený vlastní přístroj.

Třetí část kurzu se skládá ze 4 supervizních setkání (4 x 50 min.), která probíhají online a začínají 3. týdnem po praktické části kurzu. Na supervizní setkání doporučujeme přivést si svoje klienty.

V případě potřeby je možné domluvit další online supervize tréninku pod dohledem lektora kurzu, které se hradí samostatně.

Při účasti 2 a více účastníků z 1 instituce lze harmonogram uzpůsobit požadavkům účastníků. Pro detailní program kurzu a aktuální volné termíny nás prosím kontaktujte na e-mailu kurzy@biofeedback.cz.

Kurz PROFI je možné absolvovat samostatně jako plnohodnotné vzdělání pro profesionální práci s přístrojem. Jako alternativa je možné nejprve absolvovat kurz HOME a poté kurz PROFI za celkovou cenu kurzu PROFI.

Hlavním lektorem našeho kurzu je Jakub Jílek, MSc. Odborným garantem kurzu je PhDr. Jiří Tyl, který je v České republice průkopníkem metody. Kurzy probíhají v našich prostorách ordinace na adrese Nikoly Tesly 6, Dejvice – Praha 6.

Celková cena je 19.700 Kč za osobu. (Nejsme plátci DHP)

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na na e-mailu kurzy@biofeedback.cz.

Těšíme se na spolupráci,

Váš tým PROFI kurzů

 

Intenzivní kurz pro domácí použití (HOME) – částečně nebo zcela online

Děkujeme za Váš zájem o náš kurz EEG Biofeedback HOME.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí dojíždět na tréninková sezení a zároveň chtějí využít účinků této metody. Pro odstranění závažnějších obtíží díky častému tréninku je tento kurz zároveň úsporou pro rozpočet klientů. Po absolvování HOME kurzu můžete zlepšovat stav svých blízkých z pohodlí domova.

Kurz HOME trvá 2 dny (+ 2 supervize) a probíhá ve třech částech:

První část (1 den) se skládá z teoretické výuky a je provedena online. Teoretickou část kurzu můžete absolvovat kdykoliv vlastním tempem pomocí online záznamů přednášek. Ty Vám zpřístupníme okamžitě po rezervaci místa na praktické části kurzu.

Druhá část (1 den) se skládá z praktického nácviku a je provedena osobně v místě institutu Biofeedback, zpravidla v některou sobotu. Nově nabízíme jako alternativu absolvovat praktickou část online z pohodlí domova (v případě dostatečného počtu zájemců). Podmínkou je mít již zakoupený nebo zapůjčený vlastní přístroj.

Třetí část kurzu se skládá ze 2 supervizních setkání (2 x 50 min.), která probíhají online a začínají 3. týdnem po praktické části kurzu. Na supervizní setkání doporučujeme přivést si rodinné příslušníky, se kterými provádíte trénink.

V případě potřeby je možné domluvit další online supervize tréninku pod dohledem lektora kurzu, které se hradí samostatně.

HOME kurz organizujeme v nízkém počtu stážistů, abychom zajistili individuální přístup a efektivní postup. Pro detailní program kurzu a aktuální volné termíny nás prosím kontaktujte na e-mailu kurzy@biofeedback.cz.

Po absolvování kurzu HOME je možné zúčastnit se kurzu PROFI se slevou 8000 Kč, doplnit si 2 dny vzdělání a získat tak certifikát a kvalifikaci pro profesionální práci s přístrojem.

Odborným garantem kurzu je PhDr. Jiří Tyl, který je v České republice průkopníkem metody. Hlavním lektorem našeho kurzu je Jakub Jílek, MSc. Kurzy probíhají v našich prostorách ordinace na adrese Nikoly Tesly 6, Dejvice – Praha 6.

Celková cena je 9.700 Kč za osobu. (Nejsme plátci DHP)

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, abychom pro Vás rezervovali místo a odpověděli na všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na spolupráci,

Váš tým HOME kurzů

MÍSTO KONÁNÍ KURZŮ:
Nikoly Tesly 6, Praha 6

 

 

Reference od účastníků kurzů:

Reference 1:

Absolvovala jsem kurz pro profesionály a jsem skutečně spokojená. Získala jsem velké množství informací a studijních materiálů i nad rámec základního použití EEG BF, které budu ještě nějaký čas vstřebávat a za pomoci supervizí dále zapracovávat do své terapeutické praxe. Sedělo mi, že je kurz rozdělen na dvě části – teoretickou z video nahrávek na doma (pouštím, zastavuji a vracím nahrávky podle svých potřeb), a praktickou už osobně s nácvikem přímé práce. Celý kurz probíhal ve velice vstřícné, uvolněné atmosféře. Odcházela jsem s pocitem, že se mám na koho obrátit při svých prvních (i těch dalších) krůčcích s neurofeedbackem. Ten se, věřím, stane šikovným doplňkem mé psychoterapeutické praxe tam, kde potřebuje péči nejen duše, ale i samotný mozek.

Mgr. Eva Lorencová, psycholog, psychoterapeut

 

Reference 2:

EEG Biofeedback metoda je skvělou podpůrnou variantou pro žáky s různým typem obtíží od SPU, epilepsii až po ADHD, deprese až úzkostné stavy. Průběh odborného a teoretického školení probíhal v přátelském až rodinném prostředí. Nejprve jsme se věnovali teoretickým základům, které jsme propojovali s praktickým nácvikem. Což bylo úžasné si ihned prakticky vyzkoušet, to, co nám bylo teoreticky vysvětleno. Všechny naše dotazy byly ihned zodpovězeny a spolupráce byla na profesionální úrovni. V rámci školení jsme také dostali dostatečné množství materiálů, ze kterých dodnes čerpám.

Jsem velice ráda, že jsem mohla tímto kurzem projít pod vedením velice váženého pana Dr. Tyla a pana MSc. Jakuba Jílka. Biofeedback využívám každý den pro naše žáky ze 4. ZŠ v Jirkově (Městské gymnázium a Základní škola Jirkov). Biofeedback bych doporučila každému, kdo se chce této podpůrné metodě věnovat a více si obohatit svoji pedagogickou praxi. Jako speciálnímu pedagogovi a ergoterapeutovi se mi tato metoda velice líbí a žáci odcházejí z terapie uvolnění a spokojení. Ačkoliv je tato metoda v ČR vnímána velice skepticky, určitě bych jí doporučila jako doplňující terapii každému, kdo má i sebemenší problém např. s usínáním apod. Při terapii se příjemně zrelaxujete a odcházíte z ní s příjemným pocitem. Co více si mohu jako pedagog přát.

Mgr. Bc. Michaela Kostelejová, speciální pedagog

 

Reference 3:

„Intenzivní kurz pro profesionály je opravdu intenzivní. V kurzu se dozvíte hodně teoretických informací, které si ale paralelně ihned zkoušíte v praxi. Díky malému počtu kurzistů se dostane odpovědi na všechny vaše otázky (a že jich budete mít hodně). S lektory byla dobrá domluva, poctivě odpovídali na naše otázky a snažili se v rámci možností přizpůsobit kurz našim potřebám. S lektory jsme nadále v kontaktu, posílají nám rozšiřující materiály a informace. Mohu se na ně i nadále obracet s různými dotazy a velmi oceňuji i možnosti supervizí, které budou z počátku mého fungování s neurofeedbackem potřeba. Bez kurzu si upřímně neumím představit, že bych porozuměla tomu, jak s přístrojem správně pracovat a hlavně, jak správně vyhodnotit parametry, které z přístroje během práce dostáváte.“
Mgr. Lenka Ježíková, psycholog ve zdravotnictví